Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium Expert Global Consulting

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-09-02 23:33:55
aktualności

W imieniu Pana Petera Salka – Prezesa amerykańskiej Firmy Expert Global Consulting, pragniemy zaprosić Państwa na seminarium, które odbędzie się 16 września 2015 roku w godzinach od 10:00-13:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w...

W imieniu Pana Petera Salka – Prezesa amerykańskiej Firmy Expert Global Consulting, pragniemy zaprosić Państwa na seminarium, które odbędzie się 16 września 2015 roku w godzinach od 10:00-13:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie (II piętro, sala 212).

Podczas spotkania poruszona zostanie tematyka funkcjonowania niepublicznych rynków kapitałowych oraz możliwości pozyskania kapitału amerykańskiego dla firm i start-upów na rozwój nowych produktów, technologii, zwiększenie kapitału obrotowego oraz wzmocnienie i poprawę sytuacji finansowej. Przedstawiony zostanie również wachlarz możliwości rozwoju firmy za pomocą „know how” oraz ogólnoświatowych kontaktów w ramach prywatnego rynku kapitałowego.

Seminarium skierowane jest przede wszystkim do innowacyjnych przedsiębiorstw i start-upów, poszukujących znacznego kapitału na rozwój oraz posiadających produkty lub idee wykazujące potencjał globalnej ekspansji. Bezpośrednio po szkoleniu przewidziana jest krótka sesja spotkań B2B.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać drogą mailową na adresy: b.czarnecki@podkarpackie.pl lub m.dojnik@podkarpckie.pl.
Dodatkowych informacji udzielają: Pani Katarzyna Stachowicz – Kierownik Oddziału Współpracy Gospodarczej Departamentu Promocji i Współpracy Gospodarczej, tel. 17 747 17 05 oraz Pan Bartosz Czarnecki - podinspektor, tel. tel. 17 747 66 13.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!