Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja "Przedsiębiorczość w województwie podkarpackim - kierunki rozwoju"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Schab | 2017-11-28 08:06:42
konferencja, przedsiębiorczość, rzeszów

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pn. Przedsiębiorczość w województwie podkarpackim – kierunki rozwoju. Wydarzenie organizowane jest przez Regionalne Obserwatorium Terytorialne, funkcjonujące w strukturze Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.

Celem konferencji jest:

  • wymiana poglądów i doświadczeń oraz prezentacja wyników badań dotyczących przedsiębiorczości w województwie podkarpackim,
  • dyskusja nt. innowacyjności i zastosowania zaawansowanych technologii w przedsiębiorstwach jako jednym z głównych czynników wpływających na ich konkurencyjność,
  • zaprezentowane będą również dane oraz informacje użyteczne w procesie planowania, realizacji oraz monitorowania strategii rozwoju przedsiębiorstw.

Konferencja odbędzie się 14 grudnia 2017 r. w Rzeszowie w Grand Hotel Boutique, ul. Dymnickiego 1a.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 6 grudnia br. na adres e-mail: rot.konferencja@podkarpackie.pl Osobą do kontaktu jest Pan Marek Fietko – pracownik Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego tel. 17 747 63 39.
Pliki do pobrania

Program konferencji 14 grudnia 2017
pdf | 346,51 KB
Pobierz