Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi MOtoryzacyjne AutoContact’18 – Graz, Austria [NABÓR WNIOSKÓW]

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Schab | 2018-08-07 09:24:58
targi motoryzacyjne, austria,

Województwo Podkarpackie zaprasza podkarpackie przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej do udziału w targach AutoContact’18 organizowanych w dniach: 24.09.2018 r. – 27.09.2018 r. w Graz, Austria.

AutoContact’18 to największe targi branży motoryzacyjnej w Austrii, w partnerskim regionie Województwa Podkarpackiego Styria. Targi są organizowane przez światowej klasy klaster motoryzacyjny ACstyria.

W przedsięwzięciu mogą uczestniczyć małe i średnie przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej posiadające siedzibę i prowadzące działalność na terenie Województwa Podkarpackiego.

Zgodnie z regulaminem uczestnictwa, termin nadsyłania wniosków upływa 10 sierpnia 2018 roku.

W ramach organizowanego przedsięwzięcia, realizowanego ze środków RPO WP 2014-2020 "Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego", Oś prioryteotwa I. Konkurencyjna i Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości, Województwo pokrywa poszczególnym przedsiębiorstwom pakiet targowy obejmujący:

  1. wspólną dla wszystkich uczestników powierzchnię wystawienniczą (8 m²) wraz z zabudową o wartości 3075 Euro brutto,
  2. bilety wstępu na targi AutoContact’18 umożliwiające udział przedsiębiorcy w kongresie, forum elektromobilności, spotkaniach B2B, wizytach studyjnych w firmach zrzeszonych w klastrze motoryzacyjnym ACstyria podczas trwania AutoContact’18 o wartości 492 euro brutto,
  3. transport autokarowy jednego przedstawiciela firmy w obie strony na trasie: Rzeszów – Graz,
  4. transport na miejscu (targi, wizyty studyjne),
  5. nocleg w hotelu w dniach 24-27 września (3 noce).

Nadesłane zgłoszenia będą poddane ocenie formalnej, na podstawie której wyłonione zostaną firmy objęte dofinansowaniem.

Do udziału w Targach zakwalifikowane zostaną przedsiębiorstwa według kolejności poprawnie złożonych zgłoszeń.

 

Szczegółowe dane kontaktowe oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie: https://podkarpackie.pl/index.php/promocja/promocja-gospodarcza/aktualnosci/6255-nabor-wnioskow-autocontact-18-graz-austria