Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMIĘDZYNARODOWE TARGI Biznes – Żywność – Medycyna – Auto Flota

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Schab | 2019-09-30 09:45:52
tragi, międzynarodowe targi, biznes, żywność, medycyna, coie, centrum obsługi inwestorów i eksporterów, urząd marszałkowski województwa podkarpackiego, podkarpacie, podkarpackie, eksport, dofinansowanie

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zaprasza na największą imprezę wystawienniczo-handlową w południowo- wschodniej Polsce „MIĘDZYNARODOWE TARGI Biznes – Żywność – Medycyna – Auto Flota”.

 

„MIĘDZYNARODOWE TARGI Biznes – Żywność – Medycyna – Auto Flota" to wydarzenie przeznaczone dla producentów i dystrybutorów produktów spożywczych, firm ubezpieczeniowych, banków, przedsiębiorstw działających w branży medycznej, turystycznej, hotelarskiej, informatycznej i telekomunikacyjnej oraz firm zajmujących się wyposażeniem i aranżacją wnętrz: sklepów, hurtowni, biur i lokali gastronomicznych. Myślą przewodnią Organizatorów jest stworzenie możliwości do nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych. W trakcie wydarzenia możliwe jest również składanie zamówień na produkty bądź usługi stanowiące przedmiot zainteresowania przedsiębiorstwa.

 

Wydarzenie skupia 240 Wystawców i blisko 20 000 Odwiedzających z Regionu, innych województw, Europy i Świata.

 

Organizatorem wydarzenia jest GK Specjał.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Orgnizatora (odnośnik poniżej).

 

https://targispecjal.pl/

 

Targi odbędą się w dniach 6- 7 listopada bieżącego roku w Centrum Wystawienniczo–Kongresowe Województwa Podkarpackiego G2A Arena, w Jasionce koło Rzeszowa. Dokładna mapka miejsca wydarzenia poniżej.

 

 

Dodatkową zachętą dla małych i średnich firm z branży spożywczej, jest dofinansowanie uczestnictwa w Targach przez Samorząd Województwa Podkarpackiego. Termin składania wniosków do 4-go października.

 

Wszelkie niezbędne dokumenty można znaleźć na stronie internetowej Samorządu Województwa Podkarpackiego (odnośnik poniżej).

 

https://www.podkarpackie.pl/index.php/promocja/promocja-gospodarcza/aktualnosci/7115-nabor-wnioskow-miedzynarodowe-targi-biznes-zywnosc-medycyna-auto-flota-2019

 

Podkarpackie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zachęca przedsiębiorców z Regionu do wzięcia udziału w wydarzeniu, które jest doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pozycjonowanie Olsztyn - Agencja Reklamowa Seo-Local.pl

Firma Seo local jest agencją reklamową z Olsztyna. Specjalizujemy się głównie w projektowaniu str...
Polska - Olsztyn 2021-04-26 Dodał: Sebastian Wieczorek IT/ICT, Komputery Zobacz ofertę

oczka wodne

oczka wodne z blachy corten
Polska - Toruń 2021-04-25 Dodał: Beata Warlikowska Handel Zobacz ofertę

wyroby z cortenu

Donice, fontanny, kominki, ogrodowe, wykonane z blachy corten
Polska - Toruń 2021-04-25 Dodał: Beata Warlikowska Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert