Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu"Zarządzanie ryzykiem walutowym"- szkolenie ODWOŁANE

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Schab | 2020-03-16 10:13:39
podkarpackie, urząd marszałkowski województwa podkarpackiego, podkarpacie, podkarpackie, centrum obsługi inwestorów i eksporterów, coie, inwestor, przedsiębiorca, szkolenie, szkolenia, darmowe szkolenie, ryzyko walutowe, transakcje międzynarodowe, eksport, eksporter

Obecna sytuacja związana z epidemią jak i najwyższa troska o zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników, zmusza do rezygnacji z organizacji szkolenia

Odwołanie szkolenia pt. „Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach międzynarodowych

 

Podkarpackie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) wraz z firmą DMK podjęło decyzję o rezygnacji z organizacji szkolenia, które miało obyć się 26-go marca 2020 r. Link do informacji o szkoleniu poniżej.

 

https://podkarpackie.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/306837,-zarzadzanie-ryzykiem-walutowym-w-transakcjach-miedzynarodowych-szkolenie.html

 

Powodem rezygnacji jest obecna sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz troska o zdrowie i bezpieczeństwo Uczestników.

 

Jednocześnie COIE pragnie poinformować, że nie zrezygnowano z organizacji szkolenia zupełnie. Szkolenie odbędzie się po ogłoszeniu przez odpowiednie Organy informacji, że sytuacja zostało opanowana i zagrożenie minęło.

 

Informacja o ponownym naborze zostanie opublikowana na naszej stronie oraz rozesłana za pomocą poczty elektronicznej.

 

Dodatkowo, dzięki uprzejmości firmy DMK, istnieje możliwość poruszenia kwestii związanych z obecnymi zawirowaniami na rynku walutowym. Firma DMK zaprasza do kontaktu telefonicznego lub mailowegoKontakt do firmy zostanie przekazany na wyraźną prośbę Przedsiębiorcy.

 

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej podkarpackiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów.