Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIII Forum Inwestycji Europejskich w Urugwaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Mateusz Krzywiecki | 2020-11-12 08:41:52
centrum obsługi inwestorów i eksporterów, coie, podkarpackie, podkarpacie, urząd marszałkowski, urząd marszałkowski województwa podkarpackiego, inwestycje, eksport, firma, przedsiębiorca, urugwaj

Podkarpackie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu

 

Podkarpackie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) zaprasza przedsiębiorców z województwa podkarpackiego do wzięcia udziału w wydarzeniu:

 

III Forum Inwestycji Europejskich w Urugwaju

 

W dniach 18 - 19.11.2020 r. w Punta Carreras w Urugwaju odbędzie się III Forum Inwestycji Europejskich w Urugwaju. W swoich wystąpieniach prelegenci będą koncentrować się na usługach i ekologicznej ekonomii (green economy). Celem forum jest przedstawienie możliwości dla rozwoju inwestycji europejskich w Urugwaju oraz analiza tendencji i dobrych praktyk w tym zakresie w kontekście Układu o stowarzyszeniu UE-Mercosur.
 
Do udziału zaproszono nie tylko przedstawicieli sektora prywatnego (m.in. BBVA, Accor, dLocal, Deutsche Bahn, DHL, NOKIA) ale również wysoko postawionych urzędników państwowych z Urugwaju (m.in., minister gospodarki A. Arbeleche, minister transportu L.A. Heber, minister środowiska A. Peña, minister przemysłu, energii i górnictwa O. Paganini, przewodniczący urugwajskiej Izby Handlu i Usług J. Lestido) i unijnych (m.in. szef delegatury UE w Urugwaju K.-O. König, wiceprzewodniczący KE V. Dombrovskis). Prezydent Urugwaju - L. Lacalle Pou – otworzy Forum. Jedną z osób wygłaszających uwagi końcowe będzie D. Kamiński, szef sekcji handlowej delegatury UE w Urugwaju.
 
Wydarzenie będzie transmitowane online przez El País Uruguay w godz. 9:30-13:00 czasu lokalnego (13.30 – 17.00 czasu środkowoeuropejskiego).
 
Link do rejestracji na forum poniżej.
 
 

Program wydarzenia poniżej.

 

PPE_PL_Agenda III EU Investment Forum.pdf
 

Podkarpackie COIE zachęca lokalnych przedsiębiorców do udziału w wydarzeniu.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Szkolenia dla laboratoriów badawczych 2020 - Norma ISO 17025

Aktualizacja treści merytorycznej szkoleń (nazywana dalej " aktualizacja 2021") będzie polegała ...
Polska - POZNAŃ 2021-03-11 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Farmacja i biotechnologia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Likwidacja spółki w Polsce

Nasza kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe w procesie likwidacji spółki z ...
Polska - Wrocław 2020-11-04 Dodał: Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert