Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPakistan – Polska – szanse i możliwości współpracy gospodarczej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Mateusz Krzywiecki | 2020-12-02 07:58:32
centrum obsługi inwestorów i eksporterów, coie, podkarpackie, podkarpacie, urząd marszałkowski, urząd marszałkowski województwa podkarpackiego, krajowa izba gospodarcza, kig, pakistan, ambasada pakistanu, eksport, rolnictwo, branża spożywcza, webinar, webinarium

Podkarpackie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zaprasza do udziału w seminarium biznesowym on-line

Asia, Granice, Kraju, Banderą, Mapa, Nation, Pakistan

Źródło grafiki: https://pixabay.com

 

Podkarpackie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) informuje o możliwości wzięcia udziału w seminarium biznesowym on-line pt.:

Zróbmy razem biznes: „Pakistan – Polska – szanse i możliwości współpracy gospodarczej w zakresie art. rolno-spożywczych oraz świeżych owoców i warzyw”

 

Organizatorami spotkanią jest Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) i Ambasada Pakistanu w Polsce.
 
Wydarzenie on-line odbędzie się w dniu 08. grudnia br. ( wtorek) , w godz. 10:90 - 12:30.
 
Jest to kolejne spotkanie organizowane w ramach programu KIG Zróbmy razem biznes, które ma na celu rozszerzenie kontaktów gospodarczych z partnerami pakistańskimi, w tym stowarzyszonymi w izbach handlowych i organizacjach biznesowych w Pakistanie.
 
W webinarium m.in. wezmą udział przedstawiciele instytucji rządowych obu krajów (Min Rozwoju , Min Rolnictwa, przedstawiciele stowarzyszeń i izb skupiających firmy sektora rolno-spożywczego), a także firmy - producenci i dystrybutorzy, którzy poszukują nowych rynków zbytu. W trakcie spotkania będzie mieli Państwo okazję zapoznać się z aktualną informacją dot. rynku pakistańskiego, istotną z punktu widzenia polskich firm, chcących prowadzić biznes z Pakistanem.
 
W spotkaniu również wezmą również udział: Muhammad Zahid Bahtii, Radca handlowy Ambasady Pakistanu w Polsce, który przedstawi możliwości zacieśnienia współpracy pomiędzy firmami z obu krajów - widziane z perspektywy pakistańskiej a także eksperci i praktycy – przedstawiciele firm polskich, którzy od lat mają kontakty handlowe z Pakistanem.
 
Spotkanie będzie prowadzone w j angielskim.
 
Rejestracja dostępna pod linkiem.
 

Podkarpackie COIE rekomenduje udział w wydarzeniu.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Szkolenia dla laboratoriów badawczych 2020 - Norma ISO 17025

Aktualizacja treści merytorycznej szkoleń (nazywana dalej " aktualizacja 2021") będzie polegała ...
Polska - POZNAŃ 2021-03-11 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Farmacja i biotechnologia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Likwidacja spółki w Polsce

Nasza kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe w procesie likwidacji spółki z ...
Polska - Wrocław 2020-11-04 Dodał: Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert