Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUnikanie korekt finansowych - szkolenie on-line

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Mateusz Krzywiecki | 2020-12-02 13:46:47
centrum obsługi inwestorów i eksporterów, coie, podkarpackie, podkarpacie, urząd marszałkowski, urząd marszałkowski województwa podkarpackiego, szkolenie, on-line, przetargi publiczne

Podkarpackie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zaprasza do udziału w szkoleniu on-line

Online, Edukacja, Samouczek, Certyfikaty, Szkolenie

Żródło grafiki: https://pixabay.com

 

W imieniu wydawcy miesięcznika "Przetargi Publiczne" oraz p. Grzegorza Karwatowicza, Podkarpackie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów pragnie Państwa zaprosić naszkolenie on-line pt.:

 

"Unikanie korekt finansowych w zamówieniach publicznych finansowanych z projektów unijnych i uchylanie korekt już nałożonych - ustawa o szczególnych rozwiązaniach wspierających realizację programów operacyjnych oraz nowelizacja taryfikatora korekt finansowych w 2020 r."

 

Prowadzenie: Grzegorz Karwatowicz - jeden z czołowych ekspertów w zakresie kontroli projektów unijnych, korekt finansowych oraz procedur związanych ze zwrotem środków z UE; w tym zakresie opublikował 4 książki oraz kilkadziesiąt artykułów w prasie prawniczej i branżowej; autor wielu ekspertyz prawnych sporządzanych na rzecz beneficjentów funduszy UE, w tym jsfp, które pozwoliły uniknąć korekt finansowych; pełnomocnik beneficjentów w postępowaniach kontrolnych oraz administracyjnych związanych ze zwrotem środków unijnych; brał czynny udział w kilkuset procedurach związanych z nakładaniem korekt finansowych oraz ze zwrotem środków zarówno po stronie beneficjentów, jak i instytucji systemów wdrażania programów operacyjnych.

 

17 kwietnia 2020 r. Prezydent RP podpisał ustawę o szczególnych rozwiązaniach wspierających realizację programów operacyjnych w związku
z wystąpieniem COVID-19 w 2020 r.

 

Ustawa wprowadza regulacje, których celem jest płynna realizacja i rozliczenie projektów dofinansowanych w ramach programów operacyjnych. Proponowane rozwiązania dają podstawę prawną instytucjom uczestniczącym w systemie wdrażania środków europejskich do elastycznego podejścia we wdrażaniu i realizacji projektów objętych dofinansowaniem w ramach programów operacyjnych w związku z wystąpieniem COVID-19.

 

Celem szkolenia jest przedstawienie mechanizmu nakładania korekt finansowych na beneficjentów w związku z naruszeniami przepisów, wskazanie zasad odzyskiwania kwot nieprawidłowo wydatkowanych, ustalania wysokości korekt finansowych oraz sposobów ich unikania.

 

Szkolenie adresowane jest do osób odpowiedzialnych za realizację i dokumentowanie procedur jak również dla osób podejmujących decyzje w komórkach zamówień publicznych lub zamawiającego. Adresatem niniejszego szkolenia jest także kierownik jednostki (kierownik zamawiającego) odpowiedzialny za przygotowanie i przeprowadzenie postępowania.

 

Szkolenie odbędzie się 14-go grudnia 2020 roku (poniedziałek) w godz. 9.30-15.30 na profesjonalnej platformie do SZKOLEŃ ONLINE.

 

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto organizatora oraz przesłanie zgłoszenia na e-mail:

 

szkolenia@przetargipubliczne.pl

 

lub numer faksu: 71 798 48 48 albo wypełnienie formularza na stronie www: online.przetargipubliczne.pl/201214GK

 

  • Szkolenie w czasie rzeczywistym - nie jest to uprzednio nagrany materiał
  • 6 godzin wraz z przerwą - tyle ile trwa tradycyjne szkolenie
  • Możliwość zadawania pytań i dyskusji z innymi uczestnikami
  • Grupa do 25 osób - każdy będzie miał czas na zadawanie pytań
  • Niższa cena - w porównaniu do szkolenia tradycyjnego
  • Wydrukowany certyfikat - wyślemy pocztą
  • Dostępne na komputerze, tablecie i smartfonie - z dowolnego miejsca

 

Więcej szkoleniach zdalnych na stronie organizatora:


online.przetargipubliczne.pl

 

Koszt uczestnictwa 1 osoby w szkoleniu online wynosi 360 zł i obejmuje koszt materiałów w formie elektronicznej oraz wydrukowany certyfikat przesyłany pocztą po szkoleniu. Przy zgłoszeniach na szkolenie nadesłanych po dniu 9 grudnia 2020 roku koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 460 zł.

 

Liczba miejsc ograniczona jest do 25.

 

Do podanych cen nie doliczamy podatku VAT w przypadku podpisania oświadczenia, tzn. kiedy uczestnictwo w szkoleniu jest finansowane w co najmniej 70% ze środków publicznych. W przeciwnym razie do powyższych cen zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zaproszeniem, które znajduje się w załączniku poniżej.

 

PPE_PL_zaproszenie 2020-12-14 online unikanie.doc

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Szkolenia dla laboratoriów badawczych 2020 - Norma ISO 17025

Aktualizacja treści merytorycznej szkoleń (nazywana dalej " aktualizacja 2021") będzie polegała ...
Polska - POZNAŃ 2021-03-11 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Farmacja i biotechnologia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Likwidacja spółki w Polsce

Nasza kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe w procesie likwidacji spółki z ...
Polska - Wrocław 2020-11-04 Dodał: Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert