Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPark Przemysłowy Gminy Leżajsk

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Schab | 2018-01-09 08:37:59
park przemysłowy, leżajsk

Park Przemysłowy Gminy Leżajsk to wyodrębniony obszar w pełni uzbrojony, który powstał z myślą o wspieraniu przedsiębiorczości w regionie.

Park zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Leżajsk, w dwóch miejscowościach:

  • Stare Miasto (Strefa A o powierzchni 33 ha),
  • Wierzawice (Strefa B o powierzchni 2,5 ha).

Łączna powierzchnia terenów inwestycyjnych składa się z ponad 35 ha w pełni uzbrojonych gruntów (green-field) oraz trzech hal przemysłowych (brown-field) o łącznej powierzchni 7000m². Zarówno do hal jak i do gruntów podzielonych na sektory prowadzą dogodne zjazdy z drogi krajowej nr 77 jak i wojewódzkiej nr 877.

Teren Parku podzielony jest na 9 sektorów gruntów wraz z halami, wyposażonymi w media tj. prąd, gaz, woda, kanalizacja, łącza tele - informatyczne, drogi dojazdowe i wewnętrzne oraz parkingi.

Park Przemysłowy oferuje:

  • dzierżawę i sprzedaż gruntów (green-field),
  • dzierżawę i sprzedaż hal produkcyjnych (brown-field).
    A9-1-Copy-1Hala H3, Park Przemyłsowy Gminy Leżajsk

    Źródło: http://ppgl.pl/oferta/#1492104002208-90c186e6-4794

Park Przemysłowy Gminy Leżajsk prowadzi szeroką współpracę z wieloma firmami i instytucjami publicznymi takimi jak Urząd Pracy i Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku. Obie te instytucje realizują pomoc w organizowaniu staży na terenie Parku, w rekrutacji nowych pracowników oraz tworzeniu nowych kierunków nauczania dostosowanych do potrzeb technicznych potencjalnych inwestorów. Ponadto Park Przemysłowy Gminy Leżajsk jest członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Stowarzyszenia Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza” oraz Stowarzyszenia Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych.

Poprzez stosowne uchwały Rady Gminy Leżajsk Inwestorzy mają możliwość skorzystania ze zwolnienia z podatku od nieruchomości. Dodatkowo, włączenie części terenów do Specjalnej Strefy Ekonomicznej, poszerza możliwości uzyskania zwolnień podatkowych.

Więcej informacji na: http://ppgl.pl/

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Szkolenia dla laboratoriów badawczych 2020 - Norma ISO 17025

Aktualizacja treści merytorycznej szkoleń (nazywana dalej " aktualizacja 2021") będzie polegała ...
Polska - POZNAŃ 2021-03-11 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Farmacja i biotechnologia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Likwidacja spółki w Polsce

Nasza kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe w procesie likwidacji spółki z ...
Polska - Wrocław 2020-11-04 Dodał: Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert