Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



Kontakt

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Schab | 2020-02-14 09:35:26
centrum obsługi inwestorów i eksporterów, coie, rzeszów, podkarpackie, podkarpacie, urząd marszałkowski województwa podkarpackiego, eksport, inwestycje, przedsiębiorcy, firma, kontakt

Podkarpackie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE)- kontakt


 

Miejsce lokalizacji COIE:

 

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
aleja Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
II piętro, pok. 239H oraz 239F
 

 
 
Adres do korespondencji:
 
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Departament Rozwoju Regionalnego
Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
 

 
Pracownicy COIE
 
Marcin Dojnik
P. o. kierownika, główny specjalista
telefon: (48 17) 747 68 09
m.dojnik@podkarpackie.pl
 
Aleksandra Sapena
Główny specjalista
telefon: (48 17) 773 60 14
a.sapena@podkarpackie.pl
 
Joanna Augustyn
Główny specjalista
telefon: (48 17) 773 60 14
j.augustyn@podkarpackie.pl
 
Katarzyna Schab
Podinspektor
telefon: (48 17) 773 60 14
k.schab@podkarpackie.pl
 
Mateusz Krzywiecki
Podinspektor
telefon: (48 17) 773 60 14
m.krzywiecki@podkarpackie.pl
 

 

Osoby nadzorujące COIE:

 

Paweł Wais
Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
p.wais@podkarpackie.pl
telefon: (48 17)
747 64 67
faks: (48 17) 747 64 27